Οι αγρότες έχουν συγκεντρωθεί με τα τρακτέρ τους έξω από το κτήριο της Εφορίας επί της οδού Δόμπολης
Η Επιτροπή Αγώνα των γεωργοκτηνοπτηνοτροφικών οργανώσεων του νομού Ιωαννίνων, κλιμακώνει σήμερα, Δευτέρα τις κινητοποιήσεις και αυτή την ώρα οι αγρότες έχουν συγκεντρωθεί με τα τρακτέρ τους έξω από το κτήριο της Εφορίας επί της οδού Δόμπολης.
[embedded content]
Παράλληλα θα συγκεντρωθούν και έξω από το κτήριο του ΟΠΕΚΕΠΕ.
[embedded content]